Program Partnerski


Jak to działa

 

Zarabiaj na wyjazdach Lato Zima Studenta


 

Kto może zostać Partnerem?

Program Partnerski stworzony jest do współpracy z portalami internetowymi oraz z prywatnymi użytkownikami internetu.
Partnerem może zosta osoba fizyczna mająca skończone 13 lat za zgodą rodziców lub opiekuna prawnego, pełnoletnia osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej z siedzibą na terytorium Polski.

Jak się zarejestrować?

W celu rejestracji wpisz swój mail oraz hasło. Automatycznie po wstępnej rejestracji kliknij w link aktywacyjny, który zostanie przesłany na podany adres mailowy. W dalszej kolejności należy uzupełnić resztę brakujących danych.

W jaki sposób otrzymać materiały reklamowe?

Kreacje znajdują się już w systemie, wystarczy wygenerować kod reklamy i wkleić go w kodzie strony. Istnieje możliwość generowania kodu kreacji graficznej (13 rozmiarów o standardach google.com). Jest również możliwość generowania linku tekstowego o dowolnej treści, który należy „podpiąć” pod naszą stronę, kategorię lub konkretną ofertę.

Gromadzenie i wypłata środków.

Dzięki kodowi wszytemu w kreacje reklamowe system zlicza ile osób zapisało się i zapłaciło za wyjazd za pośrednictwem strony Partnera. Partner otrzymuje prowizję w wysokości 5% ceny podstawowej od każdej opłaconej rezerwacji. Dzięki zakładce „Statystki” Partner na bieżąco jest w stanie śledzić liczbę wyświetleń, kliknięć , rezerwacji oraz sum wpłat. Wypłacić może pieniądze za pośrednictwem zakładki „Wypłata środków” w każdym momencie pod warunkiem zgromadzenia na swoim koncie minimum 100zł.

Czas działania reklamy.

Pliki cookies zapamiętywane są 90 dni od momentu kliknięcia w kreację reklamową przez użytkownika– tylko w przeciągu tego czasu możliwe jest naliczanie prowizji.

Nie zwlekaj ! Zarejestruj się już teraz !